Skočiť na hlavný obsah

Britská firma Decksaver se specializuje na výrobu krycích obalů pro audio hardware všeho druhu. Na první pohled kryty vypadají jako dobře známé sushi-boxy, vaše vybavení ale ochrání stokrát lépe.

Jako základní materiál se využívá nejnovější polykarbonát v kombinaci s technologickými postupy, známými z výroby neprůstřelného skla. Na YouTube naleznete dokonce videa, kde recenzenti po krytech chodí a skáčou, ty však zůstávají bez poškození. Kryty jsou odolné vůči kapalinám, vlhkosti, prachu, zvědavým domácím mazlíčkům, včetně dětí a odolnost je zaručena i vůči zmíněným neortodoxním recenzentům.   

Kryty jsou tvarovány přesně pro konkrétní modely mixů, syntetizérů, grooveboxů, vybavení pro DJs a dalšího audio hardwaru od mnoha renomovaných značek. Za všechny jmenujme alespoň Akai, American DJ, Korg, Mackie, Technics nebo Roland. Nedocenitelné jsou pro ochranu gramofonů jako náhrada za ne příliš odolné plastové kryty, které se tříští. Velkou výhodou jsou otvory pro konektory, takže vše může zůstat zapojeno.

Decksaver využívají kluby po celém světě včetně londýnského XOYO, Badaboum v Paříži nebo WOMB v Tokyu. O jejich kvalitě tak nemůže být nejmenších pochyb.

KDE KÚPIŤ
Icon Icon Icon Icon